Künye

İmtiyaz Sahibi:
Selma Dijital Medya Yapım ve Yayıncılık A.Ş. 
 

Genel Yayın Yönetmeni / Yazı İşleri Müdürü
Hacivat Çelebi
gelevizyon@gmail.com


Merkez Adres:
Fidanlık Mah. Mithatpaşa Cad. No: 39/14
Çankaya / ANKARA

Yer Sağlayıcı
güzelhosting
Web Hosting  ve Internet Hizmetleri 

Abone  Olduğu Ajanslar
BEYAZ HABER AJANSI

İGFA Haber Ajansı

AJANSBİZİM

BSHA - Bilim ve Sağlık Haber Ajansı

UYARI!
1-1.) Ziyaret etmekte olduğunu bu site  www.gelevizyon.com internet gazetesi ve alt alan adlarıyla logoda il adı belirtilerek / adres çubuğunda “iladı.gelevizyon.com” şeklinde kategorize edilen  haber kayranıdır.   
Gazete hiçbir siyasi amacı olmayan, hayatın içinden ticari etkinlikler, insani olay, örgü, gelişmeler, sanat, eğitim ve eğlence etkinlikleri gibi haber alma özgürlüğü kapsamında ihtiyaç duyulabilecek bilgilendirme, duyurma, tanıtma sitesidir. Söz konusu web adresinde bir genel ana sayfa üzerinden ilgili kategorilerde toplanan, oluşturulan ya da bir haber ajansı kaynağından temin edilen haberler yayımlar.  Gelevizyon.com internet gazetesi internet sitesine ziyaret gerçekleştiren herkes bu sitenin belirlediği uyarı ve kuralları okumuş ve kabul etmiş  sayılır.

 

1-2.)   Yayın İlkeleri:    Gelevizyon.com internet gazetesi, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı her türlü içeriği reddeder.

a.) İnternet Gazetemiz, “Basın Yayın İlkeleri”ne uymaya söz vermiştir.

b.) Kişilerin hak ve özgürlüklerine saldırı, rencide edici,  itham ve zan altında bırakıcı yazılar kesinlikle yayınlanmaz.

c.) Sitemiz içinde yer verilen linklerden sorumluluğumuz yoktur. Linklerden ait oldukları siteler sorumludur.

d.)  Site içinde verilen linklerle ilgili yanlışlıklar bildirildiğinde düzeltilir.

e.)  Gelevizyon.com internet gazetesi internet sitesine ziyaret gerçekleştiren herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş  sayılır.
Ayrıca Gizlilik | Kurallar | UYARILAR politikamızı ilgili   https://www.gelevizyon.com/sayfa/gizlilik-kurallar-uyarilar-3    sayfayı ziayerte ederk okuyunuz.